همه چیز درباره تور مشهد

خدمات ارائه شده توسط تور ها اغلب یکی نیست، اما عموما شامل بلیط هواپیما رفت و برگشت, اقامت در هتل , استقبال فرودگاهی , صبحانه به صورت بوفه و تخفیفات گردشگری می باشند. و برخی دیگر از تور ها علاوه بر این خدمات، به مسافرین نهار و یا ترانسفر برگشت نیز ارائه می کنند.
هزینه سفر کودکان بالای 5 سال مانند فرد بزرگسال حساب می شود و باید به صورت کامل هزینه تور پرداخت شود. برای کوکان بین 2 الی 5 سال تنها هزینه پرواز می باشد و برای افراد زیر 2 سال هزینه تور مشهد مبلغی ما بین 80000 تا 100000 تومان است که به عنوان بیمه پرواز استرداد می گردد.
بله امکان کنسل کردن تور مشهد پس از کسر جریمه وجود دارد، این جریمه شامل : جریمه کنسلی پرواز و کنسلی هتل می باشد. البته اگر رزرو پرواز به صورت چارتر باشد امکان کنسلی وجود ندارد و پرواز سوخت کامل محسوب می شود.
امکان پذیرش افراد در صورت نداشتن محرمیت شرعی به هیچ عنوان در هیچ یک از هتل های مشهد وجود ندارد. دقت شود محرمیت کلیه افراد نسبت به همدیگر در صورت اسکان در یک اتاق در هتل الزامی است. به عنوان مثال امکان اسکان 2 زوج در یک اتاق وجود ندارد.
 معمولا سفر از شهری به شهر دیگر و یا از کشوری به کشور دیگر با تور مقرون به صرفه تر و ارزان تر است. سفر با تور مشهد نیزبه دو دلیل برا ی مسافران شهر آقا امام رضا (ع) مقرون به صرفه تر است. اولا، تور ها معمولا با بهترین هتل ها، اتاق ها و یا هتل آپارتمان ها قرار داد دارند و با قیمت کمتری می توانید در مشهد اقام کنید. ثانیا، تور های مشهد با خطوط هواپیمایی نیز قرار دارند، پس هزینه پرواز شما به مشهد با تور در مقایسه با رزر بلیط توسط شخص خودتان ارزان تر خواهد بود.  از اینها گذشته، تنوع بالای هتل ها، رستوران ها در مشهد به اندازه ای شده که انتخاب در میان آنها کاری بسیار دشوار است. از این رو، می توانید به تجربه مسئولین تور خود در انتخاب هتل اقامتتان اطمینان کنید.