آژانس مسافرتی سرزمین آرزوهای ماد

تلفن 02144352300
آدرس : 
شهران فلکه دوم ضلع جنوب غربی میدان پلاک 16
شهر :  تهران منطقه5
مدیر :سهیلا ملکی
پروانه کسب : 932/126/9852

سام تراول با نام رسمی آژانس مسافرتی و گردشگری سرزمین آرزوهای ماد تاسیس و با مجوز رسمی شماره ۹۸۵۲/۱۲۶/۹۳۲ در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری جمهوری اسلامی ایران ثبت گردیده است. تجربیات بیش از ۲۰ سال تلاش مستمر مدیران آژانس، در عرصه های مختلف گردشگری، تحصیلات دانشگاهی بین المللی مرتبط در اقتصاد و مدیریت گردشگری و تجربیات عملی ایشان در صنعت توریسم، بنیانگذار یک شرکت پیشرو و استوار برای ارائه خدمات با کیفیت است.

سام تراول با تاسیس در ایران و اروپا سعی کرده است بتواند برای توسعه تبادلات فرهنگی بین ایران عزیزمان با سایر نقاط جهان و به ویژه اروپا برقرار گام بردارد. ایجاد تنوع، نوع آوری و ارائه خدمات خاص منظوره و تورهای ویژه ی اروپایی و آسیایی برای علاقمند به سفر در این زمینه گامی است برای ارائه خدمات نوین و با كیفیت که مبنای اصول كاری ما نیز می‌باشد.

هدف سام تراول سفر به سرزمین آرزوها و رویاهای شما با خدمات سرزمین آرزوهای ماد است. همكاری گروهی از افراد متخصص، با تجربه در اجرای برنامه‌های مفرح، زیبا و تفریحی همه برای ایجاد یک سفر به یادماندنی برای شما مسافران گرامی می‌باشد. سام تراول سعی دارد در حیطه صنعت گردشگری گامی مثبت برداشته و امور جاری خود را در راستای كیفیت بخشیدن به تورهای ارائه شده و سهیم بودن در خاطرت بیاد ماندنی مسافرین گرامی در این راستا به صفحات رنگی خاطرات ایشان اضافه نماید.ارسال نظر