باغ پرندگان مشهد

باغ پرندگان مشهد

باغ پرندگان از دیدنی های مشهد 

حتی اگر تماشای پرندگان و طبیعت گردش مورد علاقه شما نباشد هم باغ پرندگان از باید های سفر به مشهد است. آوازه باغ پرندگان اصفحان، تهران و یا کیش هم حتما به گوشتان خورده است، اما هیچ کدام به بزرگی باغ مشهد نیستند پس در طول سفر با تور مشهد از این فرصت استفاده کنید. مخصوصا بچه ها از بازدید شهر بزرگ و سرسبز گونه های نادر و کمیابی پرندگان ایرانی، آسیایی و همچنین پرندگانی از کشورهای آفریقایی خوشحال خواهند شد.

باغ پرندگان در سال 1396 در مجاورت مجتمع الماس شرق احداث شد و دست اندرکاران محوطه ی کلی باغ را به زیباترین نحو ممکن طراحی کرده اند. البته برای بازدید از باغ پرندگان مشهد، دوربین عکاسی خود را فراموش نکنید، بی شک مناظر دیدنی و پرندگان رنگا رنگ باغ سوژه عکاسی شما خواهند بود. وجود پل های چوبی، خیابان های سنگ فرش ، پوشش گیاهی فوق العاده، آبشارهای مصنوعی همه و همه مجموعه ای از جذابیت ها و زیبایی ها را موجب شده و همین مساله توانسته به بهترین شکل به جذب مسافرین تورهای مشهد منجر شود. از جهت دیگر بازدید از این باغ پرندگان به خانواده هایی توصیه می شود که همراه با کودکان خود به سفر آمده اند. این مسافرین می توانند در کنار زیارت خود اوقات شاد و مفرحی را در تور مشهد گردی خود تجربه کنند.

نشانی باغ پرندگان مشهد

مشهد، میدان خیام، منطقه گردشگری سپاد، جنب مجتمع الماس شرق 

امکانات باغ پرندگان مشهد

این باغ توانسته مجموعه ای از زیباترین پرنده ها باشد در حال حاضر بیش از 700 پرنده در این مجموعه نگه داری می شوند که می توان در طی روز از تماشای آنها لذت برد و اوقات خوشی را در فضای پارک سپری کرد.

این باغ اولین باغ پرندگان شرق کشور در منطقه تجاری گردشگری سپاد مشهد است که درآن می توان بازدید از پرندگان کمیاب و نادر و همچنین بازدید از پرندگان ایرانی و آسیایی، پرندگانی از کشور آفریقا را تجربه کرد.

باغ پرندگان ویژه بانوان و آقایان داری محیطی خانوادگی و فضایی بسیار آرام بخش است. این باغ جای پار ک مناسبی دارد تا بازدیدکنندگان با خیالی راحت به گردش در باغ بپردازید.

این باغ با مجوز دامپزشکی احداث و شرایط استاندارد برای نگهداری پرندگان در آن لحاظ شده است.

تیمی از دامپزشکان ماهر در باغ پرندگان مشهد به صورت دائم حضور دارند تا بر سلامت پرندگان نظارت کامل داشته باشند.

نظرات کاربران
دیدگاه