سفر ماه عسل به مشهد

سفر ماه عسل به مشهد

ماه عسل در مشهد

سفر به مشهد به سه دلیل مهم از انتخاب های اول ما ایرانی ها برای گذراندن به یاد ماندنی ترین ماه زندگی مشترک، ماه عسل، بوده و هست و محبوبیت این شهر باعث شده تا بسیاری از عروس و داماد های ایرانی مشهد؛ این شهر زیبا و مطهر را به عنوان مقصد سفر خود برای سپری کردن ماه عسل و اولین سفر مشترکشان انتخاب کنند.

از دلایل انتخاب تور مشهد به عنوان مقصدی محبوب می توان به زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) و آغاز زندگی مشترک با مسافرتی زیارتی، قیمت مقرون به صرفه و مناسب تور مشهد و جاذبه های گردشگری مشهد اشاره کرد.

ماه عسل در مشهد سفری رویایی و فراموش نشدنی برای عروس و داماد های پر شور و هیجان خواهد بود چرا که در طول سفر به مشهد می توانند در بهترین پارک های مشهد پیاده روی دل انگیزی را سپری کنید، در اماکن دیدنی طبیعی این شهر قشنگ ترین خاطرات را با هم بسازند و در بهترین رستوران ها با معماری های مدرن و زیبا در قیمتی مناسب غذا بخورند.

اما برای رزرو این سفر رویایی به مشهد عجله نکنید، یادتان باشد که این سفر با سفر های دیگر عمرتان متفاوت است، پیش از این که برای شیرین ترین ماه عمرتان آماده شوید با آداب ماه عسل آشنا شوید. پس با ما همراه باشید.

راهنمای ماه عسل در مشهد

سفر کوتاه ماه عسل

اگر به تازگی ازدواج کرده اید و در دوران عقد هم همراه با همسرتان سفری نداشته اید، توصیه می شود که سفر کوتاهی در نظر بگیرید. لازم نیست یک مسافرت طولانی دو هفته ای تدارک ببینید. تعطیلات عید فرصت خوبی برای مسافرت است اما باید برای دید و بازدید ها هم کمی وقت بگذارید. شاید در ظاهر یک ماه عسل طولانی مدت مفصل، جذاب و رویایی به نظر برسد اما بهتر است به جای یک مسافرت طولانی مدت، برای چند بار سفر در طول سال برنامه بچینید. اجازه دهید که مدت زمانی از ازدواج شما بگذرد، روحیات هم را در سفر های کوتاه مدت بیشتر بشناسید و بعد برای مسافرت های طولانی مدت آماده تر باشید.

برنامه سفر ماه عسل

خودتان یک تنه بار مسوولیت های برنامه ریزی را بر عهده نگیرید. گاهی اوقات در مورد برخی از زوج ها دیده می شود که خانم ها برای برنامه ریزی مشتاق ترند، خودشان با آژانس های مسافرتی تماس می گیرند یا محل اقامتی را انتخاب می کنند. این در حالی است که همسرشان در جریان این برنامه ریزی ها قرار ندارد یا جزئیات را به درستی نمی داند. شاید چنین تصمیم گیری هایی در مورد تفریحات آخر هفته یا رفتن به رستوران بدون اشکال باشد اما وقتی پای مسافرت در میان است، بهتر است همراه با هم تصمیم بگیرید. اگر قرار است به شهر یا کشور دیگری بروید بخشی از جست و جوی اینترنتی و پرس و جو در مورد رستوران ها، مراکز خرید مشهد، جاذبه های توریستی را قبل از سفر انجام دهید.

هزینه ماه عسل در مشهد

یکی از عواملی که ممکن است بین شما و همسرتان اختلاف و بگو مگو ایجاد کند، مسائل و مشکلات مالی است. پس قبل از سفر به مشهد هزینه های احتمالی از جمله هزینه خرید سوغات مشهد و هزینه اقامت را برآورد کنید. در صورتیکه درآمد دارید بخشی از هزینه های سفر را خودتان بر عهده بگیرید تا به دلیل یک سفر پر هزینه همسرتان با مشکلات مالی رو به رو نشود. حواستان به این باشد که بیش از حد خرج نکنید و برای هزینه های پیش بینی نشده هم مقداری پول اضافی همراهتان باشد.

خوش سفر باشید

در اولین سفر همراه با همسرتان کمی انعطاف به خرج دهید. باید بدانید که نمی توانید در تمام طول سفر حرفتان را به کرسی بنشانید. شاید فکر می کنید که چون همسرتان عاشق شماست کمی کوتاه می آید، اما هنگامی که می خواهید به هر دو نفر خوش بگذرد، به این نکته توجه کنید. برای اتفاق های غیر منتظره آماده باشید و سعی کنید خودتان را با شرایط وفق دهید. شاید اوضاع کاملا بر اساس آنچه برنامه ریزی کردید، خوب و عالی حرکت نکند. با این وجود سعی کنید از هر شرایطی برای داشتن لحظات خوب استفاده کنید.

در مشهد سوغات چه بخریم و از کجا ارزان خرید کنیم؟ خرید سوغات در مشهد

خصوصیات فرش دستباف خوب چیست؟ فرش دستباف مشهد

بهترین رستوران های مشهد کجاست؟ رستوران های مشهد

نظرات کاربران
دیدگاه
از سراسر وب