تور مشهد نوروز 1403

تور مشهد نوروز

ز کوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی              از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی

 

اگر شما هم در تعطیلات نوروزی  قصد سفر مشهد با تور مشهد را دارید، با ما همراه باشید، ما از ارزان ترین تور های نوروزی مشهد و از بهترین ها برای شما خبر آورده ایم :

بی اغراق آغاز سال نو در جوار حرم مطهر امام هشتم، حرم امام رضا، خواسته قلبی هر مسلمانیست، شروع و حال و هوای آغاز روزهای سال نو در مشهد و حرم آقا امام رضا به قدری خواستنی و ناب است که هرساله زائران و گردشگران بیشتری را به سوی خود می کشد. آنهایی که تنها یک سال، ساعات تحویل سال را در مشهد مقدس سپری کرده اند، خوب از حال و هوای حرم در ساعات سال تحویل و ایام آغازین سال نو با خبر اند. دعا، قرآن خوانی، سرود و نوای دلنشین نقاره زنی و اعلان آغاز سال نو از طریق سیستم صوت و تصویر در اماکن متبرکه رضوی از مراسمات مخصوص سال نو در حرم است. خوشا به حال آن‌هایی که سال کهنه را در صحن نوی ثامن الحجج(ع) تحویل می‌کنند و او را واسطه داشتن روزها و ماه‌های خوشی برای زندگی خود می‌گردانند.

تور مشهد نوروز  : چرا سفر با تور مشهد در ایام تحویل سال جدید محبوب است ؟

زائرین حرم مطهر به هنگام تحویل سال نو، فضایی  ملکوتی را تجربه خواهند کرد و در این میان خوش به حال کسانی که سال جدید خود را در کنار بزرگی تحویل می‌کنند که شهره شهرست به کرامت و آقایی و از راز دل متوسلانش به خوبی با خبر است.

همزمان با آغاز سال 1399، مراسم ویژه‌ تحویل سال از سوی معاونت تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

تور-نوروز-97-مشهد

چرا سال نو  به مشهد سفرکنیم ؟

حال و هوای تحویل آغاز سال نو در جوار حرم آقا امام رضا  

پارک های بزرگ و معروف مشهد را پر از شکوفه خواهید دید

بهترین زمان سفر به مشهد از نظر آب و هوایی

سفر نوروزی با تور مشهد، هم سفریست زیارتی و هم سیاحتی 

بازدید از مکان های دیدنی مشهد در روز های خوب بهاری، درست زمانی که طبیعت مشهد به اوج شکوفایی خود می رسد

سفری ارزان قیمت و مناسب با تور های مشهد در ایام نوروزی 

تور-مشهد-نوروز-97
تور-مشهد-نوروز-97-ارزان
تور-ارزان-مشهد-نوروز-97

 

چطور در نوروز  سفری ارزان به مشهد داشته باشیم

آژانس هایی هستند که تعدادی اتاق مشخص را از یک یا چند هتل خاص در مشهد را برای یک بازه زمانی مشخص که معمولا 3 تا 6 ماهه می باشد، گارانتی می کنند. یعنی هتل در بازه زمانی مورد توافق، بخشی از اتاق های خود را با قیمت های بسیار پایینی به آژانس می فروشد و دیگر به خالی یا پر بودن آن اتاق کاری ندارد! زمانی که آژانس نمی تواند ظرفیت اتاق های خریداری شده خود را پر نماید، جهت جلوگیری از ضرر و زیان، اقدام به فروش اتاق ها با قیمت بسیار پایین و بعضا بدون سود می کند!
این عامل یکی از اصلی ترین عوامل در کاهش نرخ تورهای لحظه آخری در مشهد می باشد و از آنجا که آژانس ها تا لحظه آخر امید به پر کردن اتاق های خود دارند، نهایتا یک روز قبل از تور، نرخ ویژه خود را اعلام می کنند، لذا به این تورها هم عنوان "لحظه آخری" اتلاق می شود.

تور ها معمولا با بهترین هتل ها، اتاق ها و یا هتل آپارتمان ها در قیمت مشخص و ابته مناسب تر قرار داد دارند، از این رو با سفر با تور مشهد، می توانید ارزان تر اقامت کنید.

تور های مشهد با خطوط هواپیمایی نیز قرار دارند، پس هزینه پرواز شما به مشهد با تور در مقایسه با رزرو بلیط توسط شخص خودتان ارزان تر تمام خواهد شد. 

از سراسر وب